На главную страницу

- News -
- CEDIP -
- UDIP -
- Training -
- Special training -
- Children diving -
- Instructors -
- Diving centers -
- Festival - Underwater fantasies -
- Gallery -
- Divers story -
- Contacts -
ПОЛОЖЕННЯ
ТРИДЦЯТЬ П'ЯТОГО МІЖНАРОДНОГО
ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ


ЦІЛІ

  • Розвиток та популяризація дитячої творчості в усьому світі. 
  • Спілкування дітей різних країн, знайомство з культурою і творчим досвідом один одного. 
  • Зародження у дитини інтересу і любові до природи і підводного світу.


ТЕМА

        Підводний світ, його краси і небезпеки, його проблеми і особливості, життя його мешканців і вплив людини, і т. п. Сюжети можуть відображати як реальні явища природи, так і фантазії дитини на цю тему.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

        Підсумкова виставка Фестивалю відбудеться з 1 по 7 березня 2024 року. Інтернет-голосування на призи глядацьких симпатій буде проводитися на нашому сайті з 1 по 30 березня 2024 року. Інтернет-голосування проводиться серед робіт, відібраних Журі. Конкурси відкриті для всіх дітей і колективів, які зробили внески учасників і згодні з умовами Фестивалю.
       
        Максимальний вік учасників - 19 років. Конкурсні роботи з доданим списком та квитанцією про оплату внеску учасників Фестивалю мають бути надіслані на адресу Оргкомітету не пізніше 20 грудня 2023 року за адресою: м. Київ, Нова Пошта відділення 355, отримувач Котельва Олена Костянтинівна, тел. 050 809 24 68. Телефон для довідок: +38 050 163 93 32, +38 050 809 24 68 (Viber), e-mail: podvodnyefantazii@gmail.com
       
        Список робіт, що надсилаються, повинен містити: ім'я, прізвище, вік кожного учасника і назву роботи, а також назву та адресу колективу, ім'я та прізвище викладача.
       
        Внесок учасника - 159 грн за конкурсну роботу. Для іноземних учасників внесок - 5 євро за конкурсну роботу.
 
     Благодійні внески учасників Фестивалю, що перераховуються колективами, бажано проплачувати однією сумою і копію квитанції прикладати до списку робіт, що відправляються.

УВАГА! Цього року наші банківські реквізити змінилися. Нові реквізити для перерахування внесків у гривнях: Одержувач - Громадська організація "Культурно-екологічне об'єднання "Наше майбутнє" (можна скорочено КЕО "Наше майбутнє"), ЄДРПОУ 45159281, рахунок одержувача у форматі IBAN: UA473052990000026005025027710 в АТ КБ "ПриватБанк".

        Реквізити для перерахування внесків іноземних учасників у  євро (клікніть це посилання і реквізити відкриються на окремій сторінці).

       Призначення платежу - благодійний внесок на проведення 35-го фестивалю «Підводні фантазії». Відправник - ПІБ викладача дитячого колективу або індивідуального учасника. Копія квитанції про перерахування благодійного внеску обов'язково прикладається до списку робіт, що відправляються.

З усіх виникаючих питань звертайтеся за т. +38 050 163 93 32, +38 050 809 24 68 (viber) або e-mail: podvodnyefantazii@gmail.com  Голова Оргкомітету фестивалю Котельва Олена Костянтинівна.

УВАГА! Закордонним учасникам не слід вказувати високу грошову оцінку своєї посилки, інакше виникають проблеми з митницею. Рекомендується відправляти роботи бандеролями (без оцінки) або посилками з символічною оцінкою вартості.ОБРАЗОТВОРЧІ КОНКУРСИ

(малюнки, скульптура, фотографії, комп'ютерна графіка, прикладне мистецтво, іграшки тощо)

        Приймаються самостійно виконані малюнки вертикального формату: ширина - 40 см, висота - 60 см. Не слід наклеювати їх на жорстку основу або оформляти в паспарту. Приймаються будь-які дитячі прикладні роботи, відповідні тематиці Фестивалю, а також чорно-білі та кольорові фотографії розміром 30х40 см. Кращі з них братимуть участь у Фестивалі нарівні з малюнками.

        Кожна робота повинна мати зі зворотнього боку машинописну етикетку на якій потрібно вказати: назву роботи, ім'я та прізвище автора, кількість повних років, поштовий індекс і домашня адреса, адреса електронної пошти (e-mail).

        Учні художніх колективів вказують також назву та адресу художньої школи або ізостудії, ім'я та прізвище викладача, адресу електронної пошти (e-mail).

        До колективних колекцій обов'язково додавати машинописний список робіт із зазначенням назви, автора, віку і викладача, адресу художньої школи або ізостудії, адресу електронної пошти (e-mail).

        Малюнки висилати бандероллю між аркушами щільного картону, не згинаючи і не згортаючи. Відповідальність за пошкодження при пересиланні несуть самі висилаючі.

        Конкурсні роботи не рецензуються і не повертаються.

        Якщо відправка робіт поштою викликає труднощі, допускається пересилання їх у вигляді фотографій на e-mail Фестивалю. При цьому якість фотографій має бути досить високою, щоб Журі могло оцінити рівень роботи.

        Організатори залишають за собою право на використання окремих робіт з метою популяризації дитячої творчості та залучення коштів на розвиток Фестивалю із зазначенням автора, але без виплати гонорару.ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

(вірші, оповідання, статті, казки тощо російською або українською мовою)

        Приймаються дитячі літературні твори, відповідні тематиці Фестивалю. До заявки на участь необхідно додати машинописний текст твору, надрукований у 2-х примірниках.КОНКУРС ЮНИХ ЕРУДИТІВ

(кросворди, вікторини, стінгазети, а також будь-які колекції, відповідні тематиці Фестивалю)

       Юним колекціонерам до заявки на участь необхідно докласти коротку характеристику пропонованої колекції російською або українською мовою, а також фотографії, слайди або інші ілюстративні матеріали.

        НАГОРОДЖЕННЯ

        У кожному конкурсі Журі присуджує призи, медалі та дипломи. Нагороджуються як окремі учасники, так і дитячі колективи за кращі колекції робіт.
       При нагородженні колективів враховується як художній рівень, так і кількість творчих робіт у колекції (рейтингова система).

        Кожен колектив отримує Диплом-подяку із зазначенням усіх учасників та викладачів.

       На підсумковій виставці автори кращих робіт, відзначених відвідувачами, отримують призи глядацьких симпатій.

        Роботи, відібрані Журі, розміщуються в інтернет-галереях Фестивалю для проведення голосування. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість голосів, нагороджуються призами інтернет-симпатій.

        Засновуються спеціальні призи від спонсорів та зацікавлених організацій.

        Викладачі, які представили найбільш цікаві колекції, нагороджуються Почесними грамотами Фестивалю.

        Роботи, відібрані Журі, беруть участь у конкурсі малюнка Всесвітнього фестивалю зображення підводного світу (Франція).ОРГАНІЗАТОРИ

        Міжнародний фестиваль дитячої творчості «ПІДВОДНІ ФАНТАЗІЇ» проводиться у співпраці з Всесвітнім фестивалем зображення підводного світу (Франція).

 Фестиваль проводиться під патронажем


Товариства українських професійних інструкторів підводного плавання CEDIP/UDIP


 

Повернутися назад   первая страница*

© UDIP - Товариство українських професійних
інструкторів підводного плавання